Bayram Tatili Dolayısı İle Siparişleriniz 20 Haziran Günü Sürat Kargoya Teslim Edilecektir.

Telefon Bataryaları (Pili)

Sırala:

Samsung Galaxy S5 Batarya Pil

Ürün AdıSamsung Galaxy S5 Batarya PilStok KoduCBT-37KapasiteOrjinal Pile Yakın (+/- %5-10)DurumuMuad..

70,74 ₺ Vergiler Hariç: 58,95 ₺

Telefon Bataryaları (Pili)

Telefon Bataryaları (Pili)
Cep telefonu bataryaları belirli bir ömüre sahiptir. Kullanım şeklinize bağlı olarak da uzayıp kısalmaktadır. Bataryalar da cep telefonlarının diğer tüm parçaları gibi değiştirilebilmekte ve daha az maliyetle telefonunuzu ilk günkü performansına döndürebilmektesiniz.  


Cep telefonu modelinize göre çıkarabilen veya kasa ile birleşik bataryalar bulmanız mümkün. Fakat değiştirilebilen bataryaları kolayca kendimiz çıkarıp takabilirken, birleşik bataryalar için aynı durum maalesef ki söz konusu değildir. Bu bataryalar cihazınıza entegre şekilde arka kapağı çıkarılamayan halde olduğundan değiştirme işini kendi başınıza halletmeniz mümkün olmayabilir. Bazı bataryalar birden fazla modele uyum sağlarken, bazı bataryalar ise sadece 1 model için üretilmiştir ve bu sebeple başka hiç bir modele uyum sağlamayacaktır.


Her model bataryanın kullanılan cihazın özelliklerine uygun sürelerde performans sağlaması için birbirinden farklı kapasiteleri vardır ve batarya pillerine özgü bir değer ile ifade edilmektedir. Bu değeri kısaca mAH diye tanımlamaktayız ve açılımı miliamper-hour olarak bilinmektedir. Telefon bataryalarının mAH değeri tek seferde ne kadar enerji depolayabildikleri göstermektedir. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Asus, Casper, HTC, General Mobile, Lenovo, LG, Meizu, Motorola, Sony, Nokia markalarının tüm modellerine uyumlu cep telefonu bataryalarını, telefon bataryaları kategorimizden inceleyebilirsiniz.