Saat 13:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Aras kargoya teslim edilir.

Telefon Şarj Aletleri

Sırala:
Telefon Şarj Aletleri

Telefon Şarj AletleriGünün her anında kullandığımız cep telefonlarımızın genellikle yoğun kullanıma bağlı şarjı çabuk bitmektedir ve gün içerisinde sık sık şarj etme ihtiyacı hissetmekteyiz. Akıllı telefonların en önemli avantajlarından biri de hiç şüphesiz her çıkan yeniliğe ayak uydurabilmesidir. 

Dolanan veya kopan
şarj kabloları şikayetlerinin ardından kablosuz şarj edilebilme imkanı sağlayan cep telefonları üretildi ve çok beğenildi. Telefon değiştirme imkanı olmayanlar için telefonuna bu özelliği sağlayan aparatlar üretildi. Kablosuz şarj özelliği olmayan telefonlarınızı kablosuz şarj edebilmek için öncelikle bir adet kablosuz şarj alıcı ve bir adet kablosuz şarj standı almanız gerekmekte. Bu sayede artık cep telefonunuzu kolaylıkla kablosuz olarak şarj edebilmektesiniz.

Kablosuz şarj alıcı ve kablosuz şarj standı her modele uyum sağlamaktadır ancak android cep telefonları için ayrı, Apple marka cep telefonları için ayrı üretilen bu aparatları kendi cep telefonunuz hangisi ise ona göre seçmeniz gerekmektedir. Kablosuz şarj aletinin yanı sıra telefon modelinize uygun telefon şarj aletlerini ve telefon araç şarj cihazlarını, telefon şarj aletleri kategorimizden satın alabilirsiniz.