Bayram Tatili Dolayısı İle Siparişleriniz 20 Haziran Günü Sürat Kargoya Teslim Edilecektir.

Ağ & Yazıcı

Sırala:

300Mbps Access Point Wi-Fi Repeater Kablosuz Sinyal Güçlendirici

Teknik Özellikler· Aktarım hızı: 300 Mbps· Ağ protokolleri: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1..

197,83 ₺ Vergiler Hariç: 164,86 ₺

Gomax Dual Band Usb 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Ac1200 Mbps

Gomax AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı1200Mbps Dual Band Uzun Menzilli Kabl..

233,64 ₺ Vergiler Hariç: 194,70 ₺

  AĞ VE YAZICI


 

Wifi repeater kablosuz sinyal güçlendirici, antenli kablosuz usb wifi adaptörü, wifi usb adaptör ve HP gibi markaların yazıcı tonerleri bulunmaktadır. 


Wifi repeater kablosuz sinyal güçlendirici, WİFİ bağlantı noktanızın kapsadığı alanı büyütmeye, genişletmeye yardımcı olarak kapsama alanı dışında kalan tüm alıcılarında WLAN bağlantısına dahil olmaları sağlanır. Çok büyük bir alanda WİFİ bağlantısının yetersiz kaldığı durumlarda kullanılabilir.

Antenli veya antensiz kablosuz usb wifi adaptörlerinin, Mbps değerine göre özellikleri değişmektedir. Kablosuz wifi adaptörlerinin antenli olmasının sebebi wifi özelliği olmayan cihazlara anteni sayesinde algıladığı wifi ile wifi özelliği kazandırmaktır. Antensiz olan modeli de sitemizde mevcuttur.Wifi usb adaptörler, wifi özelliği olmayan cihazınıza wifi özelliği kazandırmak amacıyla son derece ufak ebatı sayesinde kolay kullanıma sahip olmasından dolayı tercih edilen ve mbps değerine göre özellikleri değişiklik gösteren bir adaptör çeşididir.


Yazıcı tonerleri, yazıcı, fax makineleri gibi görüntünün çıktısını almayı sağlayan tozu barındıran birim yazıcı toneridir. Marka ve modele göre değişiklik gösterir. Sitemizden HP marka yazıcı tonerlerini temin edebilirsiniz.