Saat 15:30’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Ağ & Yazıcı

Sırala:

Mini Usb Kablosuz WiFi Adaptör 150 Mbps

Mini Usb Kablosuz WiFi Adaptör 150 Mbps· 150mbps wifi wireless adaptör· Tüm usb girişleri ile uyumlu..

54,48 ₺ Vergiler Hariç: 45,40 ₺

Gomax 150 Mbps Antenli Kablosuz USB Wifi Adaptörü

Teknik Özellikler· 300mbps wifi wireless adaptör· Tüm usb girişleri ile uyumludur ( usb 1.1-2.0-3.0 ..

64,20 ₺ Vergiler Hariç: 53,50 ₺

Gomax Dual Band Usb 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı Ac1200 Mbps

Gomax AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı1200Mbps Dual Band Uzun Menzilli Kabl..

265,05 ₺ Vergiler Hariç: 220,87 ₺

  AĞ VE YAZICI


 

Wifi repeater kablosuz sinyal güçlendirici, antenli kablosuz usb wifi adaptörü, wifi usb adaptör ve HP gibi markaların yazıcı tonerleri bulunmaktadır. 


Wifi repeater kablosuz sinyal güçlendirici, WİFİ bağlantı noktanızın kapsadığı alanı büyütmeye, genişletmeye yardımcı olarak kapsama alanı dışında kalan tüm alıcılarında WLAN bağlantısına dahil olmaları sağlanır. Çok büyük bir alanda WİFİ bağlantısının yetersiz kaldığı durumlarda kullanılabilir.

Antenli veya antensiz kablosuz usb wifi adaptörlerinin, Mbps değerine göre özellikleri değişmektedir. Kablosuz wifi adaptörlerinin antenli olmasının sebebi wifi özelliği olmayan cihazlara anteni sayesinde algıladığı wifi ile wifi özelliği kazandırmaktır. Antensiz olan modeli de sitemizde mevcuttur.Wifi usb adaptörler, wifi özelliği olmayan cihazınıza wifi özelliği kazandırmak amacıyla son derece ufak ebatı sayesinde kolay kullanıma sahip olmasından dolayı tercih edilen ve mbps değerine göre özellikleri değişiklik gösteren bir adaptör çeşididir.


Yazıcı tonerleri, yazıcı, fax makineleri gibi görüntünün çıktısını almayı sağlayan tozu barındıran birim yazıcı toneridir. Marka ve modele göre değişiklik gösterir. Sitemizden HP marka yazıcı tonerlerini temin edebilirsiniz.