Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Hakkımızda


Tümsarf güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ve kendisine ait tescilli markası olan GoMax ile uluslararasi pazarda ilklerde yer edinmek üzere, Avrupalı firmalarin birçogu gibi, Uzakdogu’daki üreticilerle yaptığı ortaklık ile kendi markasıyla üretim yaptırmaktadır. Üretilen ürünlerimiz Türk Markası olarak Yurdun bütün noktalarında bizleri temsil etmektedir.


Notebook Batarya, Notebook Adaptör, Notebook Klavye, Tablet LCD, Tablet Adaptör, Tablet Dokunmatik, Tablet Yedek parça , Tablet kılıf, Tablet Batarya, Telefon LCD, Telefon Dokunmatik, Telefon Yedek parça, Telefon kılıf, Telefon Batarya ürün seçeneği ile milyonlarca müşteriye hitap eden, Bayi üyeliği ile alışverişte avantaj kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Tümsarf olarak hizmet anlayışımız müşterilerimize güven ve kolaylık sunarken, Bayilerimizle iş ortaklığı programı dahilinde, en etkili ve en karlı şekilde fayda sağlamanız için tümsarf.com size en uygun koşulları sağlamaktadır.


Binlerce ürün çeşidi ve binlerce Müşterinin seçmiş olduğu tumsarf.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.