Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

HDMI

Sırala:

GoMax HDMI Kablo

Kablo uzunluğu 1.5 metredir...

25,42 ₺ Vergiler Hariç: 21,19 ₺

Yüksek Hızlı Mini HDMI Kablo

YÜKSEK HIZLI (HIGH SPEED) MİNİ HDMI KABLO1.2 Metre Uzunluğundadır.3D Uyumludur. Mümkün olan en ..

40,46 ₺ Vergiler Hariç: 33,72 ₺

4K Ultra HD IR Alıcılı Kumandalı HDMI Çoklayıcı - 3 in 1 Switch

IR kablosuz uzaktan kumanda ile bu 4 K x 2 K 4 Port yüksek hızlı 3x1 HDMI anahtarı ile dört cihaz a..

114,53 ₺ Vergiler Hariç: 95,45 ₺

Type-C Girişli HDMI Kablo

Üründe ki USB güç girişini harici bir güç kaynağına (adaptör yada powerbank) takmanız gerekmekte. Ya..

199,58 ₺ Vergiler Hariç: 166,32 ₺

Apple iPhone iPad Lightning Girişli 2K HDMI Kablo

Üründe ki USB güç girişini harici bir güç kaynağına (adaptör yada powerbank) takmanız gerekmekte. Ya..

177,65 ₺ Vergiler Hariç: 148,04 ₺

HDMI


 HDMI
       

HDMI açılımı uluslar arası standartlardaki adı High Defination Multimedia Interface olan HDMI kablo sıkıştırma yapmadan, görüntü ve sesten herhangi bir kayıp vermeden görüntü ve ses veri aktarımını sağlayan bir kablodur. Analog değil, dijital sinyalleri kullanarak çalışır. Veri üzerinde sıkıştırma yapmadan kaliteli bir veri aktarım için yüksek bant genişliğine sahip olması gerekmektedir. Bu kaliteyi sağlayan bir başka teknoloji de DVI teknolojisidir fakat hem yüksek fiyatından hem aktarım standardı olmamasından dolayı tercih edilmemektedir. HDMI ise uç kısmında bulunan iğne sırası ve iğne sayısı sayesinden DVI teknolojisi ile aynı işlevi görmektedir. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz HDMI kablo ile görüntü ve ses aktarımını tek kablo üzerinden kalitesinden ödün vermeden sağlayabilirsiniz. HDMI kablolarda Type A olarak belirtilen bir yuvaya sahip olan HDMI girişi dişi, çok sayıda dizili şekilde pinlerin bulunduğu genelde DVI-D portu olarak gösterilen HDMI çıkışı ise erkek kablo olarak adlandırılır.


Standart bir HDMI Kablosu 720P ve 1080P’yi destekler. 3D bir görüntüye ihtiyacınız varsa yüksek hızlı High Speed, HDMI 1.4 kablo kullanmalısınız.


HDMI 2.0 18Gbps’lik bir çıkış destekler. Bu da yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve iyi bir ses kalitesi için uygun bir değere sahip demektir. HDMI 2.18K görüntüleri ve yüksek kaliteli Virtual Reality (VR) yapay gerçeklik yayını yapmayı sağlar.