Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Bayi Üye Rehberi

Bayi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Bayi olan müşterilerimiz ürünleri %5 ila %15 arasında indirimli almaktadır. Bu oran üründen ürüne farklılık göstermektedir.


Kimler Bayi Olabilir?

Sitemizde satışta olan ürünler ile alakalı bir firmanız  var ise vergi bilgilerinizi sisteme girerek bayimiz olabilirsiniz.  Vergi bilgileri girilmeyen Bayilik kayıtları onaylanmayacaktır.


Üyelik Kaydımı Bayi Olarak Nasıl Değiştirebilirim?

Var olan hesabınızı Bayi olarak değiştirmek için 0850 304 1552 Müşteri Hizmetlerimizden veya 0507 562 5278 nolu whatsapp hattımızdan bizimle irtibata geçiniz.


Nasıl Bayi Olurum?

Bayi olabilmek için "Bayi Ol " butonundan bayilik bilgilerinizi doldurunuz. Yetkililer tarafından bu başvuru değerlendirilecek bir sorun olmadığı taktirde bayilik başvurunuz onaylanacaktır. Onaylandığında tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra indirimli fiyatları görebilirsiniz.


Bayilere Ücret İadesi Nasıl Yapılır ?

Bayilerimize, faturaları kurumsal olarak kesildiğinden ürün iadelerinde ücret iadesi yapabilmemiz için yasal olarak iade faturası keserek ıslak imzalı olarak ürün ile birlikte tarafımıza göndermek zorundadırlar.  İade faturası kesemeyen müşterilerimize ücret iadesi yapılamayacaktır.