Saat 13:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Aras kargoya teslim edilir.

Akıllı Saatler

Sırala:

U8 Smart Watch Akıllı Saat

                &nbs..

119,93 ₺ Vergiler Hariç: 101,63 ₺

Gomax Watch M3 Plus Akıllı Saat Bileklik

Genel ÖZ Marka Gomax Model M3 Plus Renk Siyah,Mavi,Kırmızı Bl..

179,87 ₺ Vergiler Hariç: 152,43 ₺

Ex18 Pilli Akıllı Saat

Ex18 Pilli Akıllı Saat ile şarj derdine son. Ex18 şarj ihtiyacı duymaz.Saat pili ile 1 yıl boyu..

266,38 ₺ Vergiler Hariç: 225,75 ₺

T500 Smart Watch Akıllı Saat Yeni

T500 Smart Watch Akıllı Saat

T500 Smart Watch - IOS Uyumlu Türkçe Menü Dokunmatik Akıllı Saat (Siyah)Yüksek kaliteli malzemeler k..

179,01 ₺ Vergiler Hariç: 151,71 ₺

M6 Smart Band Akıllı Bileklik Siyah Yeni

M6 Smart Band Akıllı Bileklik Siyah

M6 Smart Band Akıllı BileklikÜrün ÖzellikleriTansiyon, Adım Sayar, Bildirim Ve Mesaj OkumaRenkl..

92,18 ₺ Vergiler Hariç: 78,12 ₺

Akıllı Saatler

AKILLI SAATGiyilebilir teknolojinin bir ürünü olan akıllı saatler için telefon ve kol saatinin birleşmiş hali diyebiliriz. Akıllı saatler bir telefon ile entegre edildiğinde telefonun neredeyse tüm özelliklerini de devralır. Bu entegrasyonu sağlamadan da akıllı saati kullanmanız mümkündür. Fakat bu şekilde telefonun tüm özelliklerini akıllı saatte kullanamazsınız. Entegrasyon işlemini ya bluetooth ile bağlanarak ya da akıllı saate göre değişen programları kullanarak yapabilirsiniz.


Akıllı saatler ile yapabileceğiniz işlemler telefonla yaptığınız hemen hemen tüm işlemleri yapabildiğiniz için oldukça fazla. Bu işlemlere örnek olarak arama yapmak, mesajlaşmak, fotoğraf çekmek, mail kontrol etmek, sosyal ağlarda gezinmek, yön bulmak, süreölçer, ajanda, alarm diyebiliriz. Ayrıca akıllı saatleri bir spor yardımcısı gibi de kullanabiliriz. Mesela attığımızı adımı sayma, yürüdüğümüz yolu ve kalp ritmini ölçme gibi.


Akıllı saat alırken dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar var. Bunların en önemlisi telefonunuzla akıllı saatinizin uyumudur. Örneğin Apple Watch, iPhone akıllı saat modellerini destekler ve çalışır.


Akıllı saatlerin sağladığı bir yenilik de kişiselleştirilebilir olmasıdır. Örneğin akıllı saatinizin kordonunun şeklinden ya da renginden sıkıldığınızda, hasar gördüğünde ya da herhangi bir sebeple akıllı saat kordonunuzu değiştirmek istediğinizde birçok farklı desen ve renkte akıllı saat kordonu, akıllı saat bilekliği temin edebilirsiniz. Ayrıca akıllı saat şarj cihazı kullanmak istemiyorsanız pilli akıllı saatler de mevcut.