Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Tablet

Sırala:
Tablet

Tablet


Tablet, çok önce tarihlerde harddisk amacıyla kullanılırken şimdilerde laptoplardan çok daha hafif ve daha küçük boyutlarda üreticisine göre farklı işletim sistemleri kullanan birçok marka ve modele sahip akıllı cihazlara dönüşmüş bulunmakta. Kablosuz kullanıma sahip ve bilgisayarların sağladığı olanakların birçoğunu sağlaması, multimedya içeriklerin takibinin dizüstü ve masaüstü bilgisayara göre çok daha kolay olması tabletlerin tercih edilmesinin sebeplerindendir.


Tabletler, üreticilerine göre farklı yapı ve tasarımda olabilir. Farklı işletim sistemini kullanabilirler. Apple tarafından üretilen Ipad Tabletler İOS işletim sistemini kullanırken, Microsoft’un ürettiği modeller Windows işletim sistemini kullanır. Tabletlerin de bilgisayarların kullandığı Windows işletim sistemini kullanması, bilgisayarda yaptığımız neredeyse tüm işlemleri yapmamız tabletlere aynı zamanda tablet bilgisayar yada tablet pc denmesine sebep olmuştur. Bu sebepten ötürü tabletler aynı zamanda ufak ebatlı ve hafif birer bilgisayardır diyebiliriz. Android işletim sisteminin tabletlere entegre edilmesi ise tabletlerin akıllı telefonlarla yarışır hale gelmesini sağlamıştır. İnternet kullanımı, mail kontrolü, görüntülü görüşme, fotoğraf/video çekimi ve oyun oynamanın dışında aynı zamanda çizim yapmak için grafik tabletleri de üretilmiştir.


Tablet boyutları ihtiyacınıza göre değişiklik gösterebilir. Talebinize göre 7 inç ile 18.4 inç arasında istediğiniz boyutta tableti temin edebilirsiniz. Tabletinizi dış etkenlerden korumak için farklı modellerde kılıflar kullanabilirsiniz. Tabletinizi daha korunaklı hale getirebileceğiniz kılıftan sonra bir başka üründe ekran koruyucudur.


Tabletinizin herhangi bir yedek parçası arızalandığında kolaylıkla teminin edebilirsiniz. Örneğin tablet bataryası, tablet pili, tablet lcd paneli, tablet dokunmatik ekranı ,tablet soketi,tablet ön ve arka kamera,tablet mikrofonu, tablet çıtası,tablet lcd flexi, tablet arka kamerası, tablet titreşim,tablet kulaklık flexi, tablet lcd flexi, tablet çıtası,tablet butonu, tablet arka kapağı gibi tüm yedek parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz.


Her tabletin modeline göre boyutu, rengi, çözünürlüğü, hafıza seçenekleri  farklılık gösterir. İstenilen özelliklere göre istenilen ürün eşleştirmesi yapmak mümkün. Çünkü artık bir çok bilgisayar ve telefon üreticisi tablet de üretmektedir. Daha önce telefon yada bilgisayarını kullandığınız Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, Casper, Vestel, Alcatel, Reeder gibi markaların artık çok çeşitli tabletlerini raflarda görebilirsiniz.