Saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Aras kargoya teslim edilir.

Xiaomi Mi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Siyah Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Tükendi Xiaomi Mi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Siyah Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
3 Adet Paspas Modu

Evinizde aradığınız, kendiniz kadar iyi temizlik yapabilen yardımcınız robot süpürge, artık ev temizliğinde en büyük destekçiniz olacak. Süpürmenin yanı sıra farklı modlara da ship olan robot süpürge, paspas da yapıyor ve bunu 3 farklı modla gerçekleştiriyor.

Engelleri Aşma Özelliği

Engelleri tanıma ve aşma özelliği sayesinde, takılma ya da evinizde merdiven varsa, merdivenlerden düşmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. 2 cm yüksekliğe sahip engelleri aşabildiği gibi, aşamayacağı engellerden uzaklaşabiliyor.


Evin Şeklini Kaydedebilme

Programlamayı kullanarak, robot süpürgenize evin şeklini kaydedebilir, evi daha iyi tanıyarak iyi bir temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. Evin haritasını çıkarabilmesi sayesinde, her köşeyi tanıyabilir.

Kısıtlı Alan Belirleyip Belli Bölgeleri Temizletme

Evin her yerini değil de bir bölgeyi temizletmek isterseniz, yine programlama seçeneklerini kullanarak bunu da yapabilirsiniz. Evin belli bir bölümünü temizletmek için robot süpürgenizi buna göre ayarlayın, sadece o bölgeyi temizlesin.


2 Saat Aralıksız Kullanım

Hiç durmadan 2 saat boyunca çalışabiliyor olması, temizlik için oldukça yeterli bir süre. Evinizin temizliğini sizin yerinize 2 saat boyunca bu robot süpürge yapabilir ve üzerine evinizi silebilir.


Düşük Ses Seviyesiyle Rahatsızlık Vermeden Çalışır

O sizin yerinize evinizi temizlerken siz kendinize vakit ayırabilirsiniz. Bu sırada 40 dB gibi düşük bir ses seviyesi ile çalışır. Kendinize ayırdığınız vakitte sizi rahatsız etmez.

KARGO ÜCRETİ

Ürün Sınırı Olmaksızın Sadece 19,90 TL

  • Ürün Kodu: XM-21-
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 2.684,80 ₺
  • KDV Hariç: 2.275,25 ₺