Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Tablet Şarj

Tablet Şarj

Tablet ŞarjHer teknolojik alet kullanımında olduğu gibi tabletlerin şarjı bittiğinde de şarjadaptör cihazına ihtiyaç duymaktayız. Tablet şarj cihazlarını temin ederken öncelikle tabletinizin modelini dikkate alarak voltajamperadaptör ucunun şekli ve uç ölçüsü baz alınmalıdır. 

Tercih ettiğiniz tablet adaptörünün tabletine uyum sağlaması en önemli unsurdur. Apple,  Samsung, Asus, Lenovo,  Acer, General Mobile gibi tablet üreticilerine ait tablet adaptörleri sitemizde mevcuttur.Aynı zamanda kendi markamız olan Gomax marka tablet adaptörün de aradığınız ölçü ,voltaj ve mAh değerlerine uygun modellerimiz mevcuttur.Adaptörlerimizi
fiziki özellikleri bakımından şarj başlıklı ve pc adaptör tipi olarak 2 ye ayırmak mümkündür. Şarj başlıklı adaptörlerimiz şarj başlığı ve tablet jakına oturacak girişi ile bir bütün halinde olup tek parça halinde kullanılır. Uç şekillerine göre yuvarlak  ince uçlu ve usb uçlu olarak ikiye ayırabiliriz. Yuvarlak ince uçlu sarj aletinin uç ölçüsü 2.0*0.7 dir. Pc adaptör tipi olan şarj aletlerimiz ise uç şekline göre yuvarlak kalın ve yuvarlak ince olarak ikiye ayrılır. Kalın uçlu şarj aletinin uç ölçüsü 5.5*1.7 , ince uçlu şarj aletinin uç ölçüsü ise 3.0*1.0 dır. Pc adaptör tipi şarj cihazlarımız aynı laptop şarj cihazı gibi bataryalı jak girişine uygun uçlu bir parça ve prize takılmak üzere bir güç kablosu olarak iki parçadan oluşur.

Bataryaların üzerinde input ve output değerleri yazmaktadır. Adaptörünüz yanınızda yoksa yada pil ömrü kullanıma göre yeterli gelmezse powerbank ile tabletinize destek sağlamanız mümkündür.