Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Hoparlör

Sırala:

Gomax T7 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Özellikler:Ürün Adı: T7 HoparlörÜrün boyutu: 70 * 134 * 56 mm Çalışma Mesafesi: 10M'ye kadarÜrü..

186,18 ₺ Vergiler Hariç: 155,15 ₺

Gomax G2 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Özellikler:Ürün Adı: Gomax G2 Kablosuz HoparlörÜrün boyutu: 117 * 38 * 78 mm Çalışma Mesafesi: ..

144,42 ₺ Vergiler Hariç: 120,35 ₺

Gomax 162 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Gomax 162 Kablosuz Bluetooth HoparlörHoparlör, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar gibi he..

186,18 ₺ Vergiler Hariç: 155,15 ₺

Hoparlör

HOPARLÖRHoparlör elektrik dalgalarını insanların duyabileceği ses dalgalarına çevirme işlemini içinde bulunan büyük bir mıknatıs, bobin ve ince bir levha kullanarak gerçekleştiren cihazlardır. Hoparlör içerisinde kullanılan parçalar ve değiştirilen özelliklerine göre farklılık gösterir. Hoparlörleri taşınabilir hoparlör, bluetooth hoparlör ve portatif hoparlör olarak kategorilere ayırmamız da mümkündür. Ayrıca kullanım alanına göre tercih edebileceğiniz birçok farklı modelde bulunmakta. Örneğin otomobilinizde kullanmak için farklı, evinizde, işyerinizde ya da karaoke gibi farklı organizasyonlar da kullanmak için farklı özellikte bir hoparlör kullanırsınız. Tercih edebileceğiniz JBL, Philips, Xiaomi, Huawei, Meizu, AKG, Anker, Rugby gibi birçok markanın hoparlör çeşidi bulunuyor.


Hoparlörlere karakteristik yapı kazandıracak bir takım özellikler vardır. Bunlara örnek olarak hassasiyet, lineerite, frekans cevabı, darbe cevabı ve yönlülük verilebilir. Örneğin profesyonel seslendirme için kullanmak istediğiniz hoparlörün yönlülük özelliğine bakmalısınız. Hoparlörün yönlere göre farklı bir davranış sergilemesi hangi ortam için hangi yönlülükte bir hoparlör kullanacağınızı belirler.


Geliştirilen hoparlör modellerinde renk değiştiren, sesli görüşmeye olanak sağlayan, dokunmatik özelliğini kendine kazandırmış, bluetooth özelliği barındıran, suya dayanıklılık özelliği olan farklı tip ve farklı boyutlarda hoparlörlere erişmek oldukça kolay. Üstelik hafıza kartı kullanımı ile daha fazla fonksiyon kazanmış hoparlör modellerimizi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.