Saat 15:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Sürat kargoya teslim edilir.

Comedones Vakumlu Yüz ve Siyah Nokta Temizleme Cihazı

Tükendi Comedones Vakumlu Yüz ve Siyah Nokta Temizleme Cihazı

Comedones Vakumlu Yüz ve  Siyah Nokta Temizleme Cihazı
Comedones vakumlu yüz ve siyah nokta temizleme cihazı, cildinizi yumuşatma, sağlıklı bir şekilde temizleme, cilt sıkılaştırma ve gözenek temizleme cihazıdır. 
Ayrıca,4 farklı başlık ile deri dökülmesi, cilt sıkılaştırma, gözenek temizleme vesiyah noktalardan arındırmak için kullanabilirsiniz.
 Lütfen dikkat!!! Bu ürünün değişimi veya iadesi hijyen açısından uygun olmadığından sadece arıza durumunda işlem yapılabilmektedir.
         Nasıl Kullanılır?
-          Cihazı kullanmadan önce gözenekleri buharla veya banyo yaparak açınız.
-          Cihazı açın ve yavaş hareketlerle cilt yüzeyinde gezdirin. Siyahaknelerin uçları çıkmaya başlayacaktır.
-          Cildinizin zarar görmesini önlemek için kullanırken lütfen aynıbölgede çok fazla tutmayın.
-          Gözenekleri temizledikten sonra daha iyi bir sonuç için cilt toniği kullanabilirsiniz.
Adım 1: Yüz gözeneklerinizi sıcak havlu veya buharla açın.
Adım 2: Yüzünüzde kullanmadan önce uygun emişi bilmek için ellerinizde kullanın. Cilt durumunuza göre doğru kuvvet seviyesini ve probları seçin.
Güçlü emişe sahip 2 Büyük Yuvarlak Delik Başlığı, göz çevresi dışında herhangi bir alanda kullanılır. Siyah noktaları etkili bir şekilde giderir, kan ve lenfatik dolaşımı teşvik ederek cildin yeniden gençleşmesine izin verir. Siyah noktalara ve V yüzüne uygulanabilir.
Hassas cilt bölgesi için zayıf emişli Küçük Yuvarlak Delik Başlığı kullanılır.
Oval Delik Başlığı kantus, ağız köşesi ve kırışıklıkların büyümesini önlemek için ince çizgilerin kolay olduğu diğer alanlar için uygundur.
Adım 3: Makul bir emiş seviyesi ile sabit bir yerde 3 saniyeden fazla emmeyin, emme kafasını yukarıdan aşağıya (gözeneklerin büyüme yönünün tersine) hareket ettirmelisiniz ve ileri geri hareket etmeyin, sadece tek yönde hareket ediyor. Açık yaralarda kullanmayınız.
Adım 4: Siyah nokta çıkarıcı kullandıktan sonra, lütfen soğuk su veya maske kullanın, tedavi edilen gözenekleri eski haline getirin. Emme kafasını kullandıktan sonra hemen ılık suyla yıkayın. Ürün gövdesi su geçirmez değildir.( Cilt doktorunuza danışarak kullanmanız önerilmektedir)KARGO ÜCRETİ

Ürün Sınırı Olmaksızın Sadece 79,90 TL

  • Marka:
  • Ürün Kodu: SGL-6
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 274,77 ₺
  • KDV Hariç: 228,97 ₺