Bayram Tatili Dolayısı İle Siparişleriniz 20 Haziran Günü Sürat Kargoya Teslim Edilecektir.

Comedones Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı

Tükendi Comedones Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı

Comedones Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı,

' ÜRÜNÜN SARJ YERİ ARKA ORTA KISIMDA DELİKLİ OLAN YERDEDİR, HAFİF BASTIRARAK SARJ CİHAZINI TAKIP SARJ EDEBİLİRSİNİZ'


İsterseniz sadece masaj yapın, isterseniz de yüzünüze krem veya temizleme köpüğü ile masaj yaparak uygulayın.

Mükemmel yüz hatlarına sahip olmak için kullanabileceğiniz yumuşak dokulu yüz ve göz altı bölgesi masaj aleti. Günde 2 defa kullanabileceğiniz masaj aleti ile yüz ve göz çevrelerinde yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur. Kullanımı kolay ve hafiftir.

Çantanızda taşıyabilecek kadar hafif ve ufaktır.
Kişiye özel temizlik için tasarlanmış, titreşim yoğunluğu ile ayarlanır seviyeli yeni tasarımlı kişisel masaj aleti. Yüzde bulunan makyaj kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur. Yüzdeki sarkmaları yavaşlatmaya yardımcıdır. Islak ve kuru kullanım yapabilirsiniz.
Yüzde derinlemesine ve hassas bir temizlik sunar. Tüm cilt tiplerine uygun fırçanın ön yüzeyinde bulunan ince temas noktaları hassas veya kuru ciltleri nazikçe temizlerken, üst kısımdaki kalın temas noktaları bölgesel temizlik sağlar, arka yüzeyinde ise masaj etkisini arttırmak için pürüzsüz ve silikon çıkıntısı bulanmayan daha geniş noktalara masaj yaparak ciltteki sarkmaları titreşim masaj sayesinde engellemeye yardımcıdır.
Son derece dayanıklı, güvenli, hipoalerjenik silikon malzemeden üretilen masaj aleti Aynı zamanda ellerde masaj uygulayarak sarkmaları engellemeye yardımcı olur. El, parmak, ve elde bulunan eklem bölgelerine rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.
Bu masaj aleti ile yüz kısımlarına yapacağınız cilt bakım kremleri sürme işlemi sonrasında cilde daha iyi nüfus etmesini sağlarsınız.
Cildinize süreceğiniz bakım kremleri sonrasında hafif dokunuşlarla masaj uygulayabilirsiniz.
*Kullanım Kolaylığı ve Rahatlık
*Yeni sonik temizleme teknolojisi, derin ve kapsamlı bir yüz temizliği için binlerce titreşim her dakika kullanır.
*Su geçirmez ve taşınabilir tasarım. En sevdiğiniz aşındırıcı olmayan temizleyici ile kullanın
1. Dakikada 12.000 kez yüksek frekanslı titreşim, derin ve güçlü bir titreşim sağlar. derinlemesine yüz temizleme ve yüz germe masajı deneyimi, sadece birkaç haftalık kullanımdan sonra kolayca taze, pürüzsüz ve ışıltılı görünen bir cilde kavuşmanızı sağlar.
2. Cilt dostu gıda sınıfı silikon fırça başlığı kılları, hassas cildinize zarar vermeden, anti-bakteri ve alerjiden arındırılmış kir, yabancı madde ve makyaj kalıntısı birikimini ortadan kaldırabilir.
3. Kolay düğme kontrolü ile anında geçiş için 4 değişken yoğunluk seviyesi sunar; hassas ciltler için bile tüm cilt tipleri için yaygın olarak uygundur.
4. Temizleme esintisi ve gelişmiş hijyen için IPX7 su geçirmez tasarım ve kablosuz çalışma için doğrudan USB şarjı ile çalıştırılabilir.


Paket İçeriği:

1 * Elektrikli Yüz Temizleme Fırçası Temizleyici
1 * USB Kablosu
1 * Kullanım Kılavuzu

*Pürüzsüz ve Parlak Görünümlü Bir Cilt


KARGO ÜCRETİ

Ürün Sınırı Olmaksızın Sadece 79,90 TL

  • Marka:
  • Ürün Kodu: SGL-39
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 73,30 ₺
  • KDV Hariç: 61,08 ₺

Mevcut Seçenekler: