iPhone 8 ve Note 8 Ön Panelleri Sızdırıldı

Yazan ali 01/08/2017 0 Yorumlar

Bu senenin merakla beklenen modellerinden iPhone 8 ve Samsung note 8 ön panel görüntüleri ünlü sosyal medya Weibo da paylaşıldı.

 

Samsung ve Apple'ın yeni amiral gemisi cihazları Galaxy Note 8 ve iPhone 8'in ön panellerini gösteren bir görsel, Çin'in popüler sosyal medya platformu Weibo'da paylaşıldı. Görsel, Note 8'in iPhone 8'den önemli ölçüde büyük olacağını gösteriyor.

 

iPhone 8 ve Note 8 yan yana
Yılın en popüler telefonları olması beklenen Note 8 ve iPhone 8, oldukça büyük ekran boyutlarına rağmen her ikisi de neredeyse çerçevesiz ekranlara sahip oldukları için nispeten kompakt ve taşınabilir bir yapıya sahipler.

 

Galaxy Note 8'in ön paneli daha önce sızdırılan birçok görsel ile uyumlu.Samsung'un Galaxy S8 ile birlikte gelen tasarım dilini takip etmeye devam ettiği görülüyor. Infinity Display panel, önceki amiral gemisindeki gib 18.5: 9'luk en-boy oranına sahip.

 

iPhone 8'in ön paneline bakıldığında ise uzun süredir gündemde olan 5.8 inçlik oldukça ince çerçeveli, uçtan uca tasarımı görüyoruz. Cihazın ön yüzü, üst taraftaki sensörlerin ve kameranın olduğu yer hariç tamamen ekrandan oluşuyor. iPhone 8, 18:9 en-boy oranı ile bu yılın trendine uymuş görünüyor.

Yorum Ekle

Loading...