Asus Zenfone 4 ve Asus Zenfone 4 Pro Fiyatı Belli Oldu

Yazan ali 08/08/2017 0 Yorumlar

Asus ZenFone 4 ve Asus ZenFone 4 Pro telefon modellerinin tanıtımına çok az bir süre kala hem özellikleri hemde fiyatı internete sızdırıldı.

 

Asus, ZenFone 4 serisini gecikmeli olarak 19 Ağustos Cumartesi günü tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak iki haftadan daha az süre kalana kadar, şaşırtıcı bir şekilde cihazlar hakkında çok az şey sızdırıldı. Şimdiye kadar söylenen tek söylenti ZenFone 4 Pro amiral gemisiyle ilgili oldu.

 

ASUS ZenFone 4 Pro fiyatı ve özellikleri nasıl olacak?
ASUS'un yeni amiral gemisi ZenFone 4 Pro Sızıntılara göre 6GB Ram, 64GB depolama alanı gibi özelliklere ev sahipliği yapacak ve piyasaya yaklaşık 650 dolar fiyat etiketi ile sunulacak. 


ZenFone 4 modeli hakkındaki sızıntılarda ise cihaz 4GB Ram, 64GB depolama alanı gibi Pro modelinden daha düşük donanım özellikleri sunuyor ve piyasaya yaklaşık 400 dolar fiyat etiketiyle çıkarak donanım özelliklerindeki kesintiyi telafi etmeye çalışacak.


ASUS yeni cihazlarının satış performansı konusunda bu fiyat politikası ile sorun yaşayabilir. Şu an piyasada olan Samsung Galaxy S8 ve HTC U11'den daha uygun fiyatlı olsa da, OnePlus 5 gibi piyasada daha düşük fiyatlı ve daha performanslı cihazlar ile yarışması zor olacak gibi görünüyor. Cihazlar resmi olarak tanıtıldığında ve piyasaya çıktığında satış başarısını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Ekle

Loading...