Asus Zenfone 4 çift kamera görüntüsü paylaşıldı

Yazan ali 02/08/2017 0 Yorumlar

Asus'un yeni amiral gemisi Asus Zenfone 4 çift kamera görüntüsünü resmi olarak paylaştı. Yeni Asus Zenfone 4 çift kamerası ile nasıl bir görünüme sahip olacak?

 

ASUS Zenfone 4 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yaşan gelişmeler ile birlikte yeni amiral gemisinin çift arka kamera kurulumu, resmi görseller ile birlikte kamuoyuna paylaşıldı.


ASUS Zenfone 4 için yeni görseller paylaşıldı!
Kullanıcıların karşısına iddialı bir akıllı telefon ile çıkacak olan ASUS, adından oldukça söz ettirecek. 17 Ağustos'ta resmi olarak tanıtılacak olan yeni amiral gemisinin çift arka kamerasının görüntüleri resmi olarak ortaya çıktı.


Çift ve tek arka kameralı versiyonları kullanıcıların karşına çıkacak olan yeni ASUS Zenfone 4 serisi, akıllı telefon kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunacak.


17 Ağustos'ta Tayvan'da tanıtılacak olan cihaz Avrupa'da ise 21 Eylül'de Roma'da tanıtılacak. Yeni amiral gemisinin sızdırılan teknik özelliklerini hatırlatacak olursak, yeni Zenfone 4, Snapdragon 820 veya 835 işlemcisinden gücünü alacak.


5.5 inçlik FullHD bir ekrana sahip olacak olan Zenfone 4, çift arka kamera kurulumuyla da oldukça dikkatleri üzerine toplayacak.

Yorum Ekle

Loading...